Detský karneval v Lipovci

Dňa 28.2.2016 sa uskutočnil v kultúrnom dome v Lipovci tradičný Detský karneval.

Tohtoročnou témou bola rozprávka O červenej čiapočke. Rozprávka v podaní lipovského divadelného súboru Za Váhom, pobavila deti aj dospelých. S programom vystúpili aj deti Materskej školy. Detský karneval je jedno z mála podujatí, kde sa deti zabávajú v maskách. Celá sála ožila nádhernými pestrými kostýmami. Spolu s deťmi sa  dobre bavili aj rodičia. Na potešenie sme videli deti aj so susedných obcí a miest Martina a Vrútok. Sála bola naplnená do posledného miesta.

Veľká vďaka patrí usporiadateľom a to členom zložiek pôsobiacich v obci a to  ZO Červeného kríža, ZO telesne postihnutých, Obecný úrad, Divadelný súbor Za Váhom, Klub slovenských turistov Lipovec a veľa dobrovoľníkov.
Za všetkých  ktorým sa táto akcia páčila vyslovujeme veľké "ĎAKUJEM."

Starosta obce a Obecný úrad v Lipovci

Pripravujeme

Dátum podujatia:
10.08.2019
Klub slovenských turistov Lipovec aj tento rok usporiadava dňa 10.8.2019 Výstup na vrch Panošiná.  Tešíme sa na Vašu účasť. 
Dátum podujatia:
14.09.2019
Obec Lipovec Vás srdečne pozýva na oslavy "Dňa obce Lipovec" ktorá sa uskutočnia dňa 14.septembra 2019 od 13.00 hod. v priestoroch Kultúrneho domu a jeho okolí.  Oslavy sa ponesú v duchu histórie a pripomenutia 645. výročia prvej písomnej zmienky o Lipovci.   Pre...

Najnovšie foto

Aktuálne počasie