Uvítanie detí 2011

Áno, nik nepochopí celkom význam života, kým nemá deti, ktoré treba milovať.  Vtedy sa celý vesmír zmení a človeku sa nikdy nič nebude zdať také, ako predtým ... .  

Každé narodenie dieťaťa je malý zázrak, každé dieťatko je stelesnením krásy, čistoty a nevinnosti, je pokračovaním nášho života. V príjemné nedeľné popoludnie 23. októbra 2011  sa v obradnej miestnosti  Obce Lipovec konala slávnosť uvítania detí do života.

Opäť sme spoločne s rodičmi, starými rodičmi a ďalšími príbuznými prežívali  neopakovateľné chvíle. Veď čo je krajšie, ako hľadieť do nevinných detských očí?

Čo je nežnejšie, ako objatie krehulinkými detskými rúčkami? A čo je vzácnejšie, ako počuť smiech z tých rozkošných malých ústočiek?

Obradnú miestnosť rozžiarili očká týchto nových občiankov našej obce :
Timotej Adamovský
Sofia Ertlová
Juraj Klein
Nina Knošková
Tereza Králiková
Elizabeth Laláková
Ella Muráňová
Matej Raffaj
Emma Šalagová

A  čo zaželať rodičom a ich ratolestiam? Predovšetkým pevné zdravie a spokojnosť, ale tiež šťastný domov. Aby ste boli všetci spolu, obklopení chvíľami láskavého tepla, ktoré zohreje aj ten najnevľúdnejší deň.     

Jana Kašíková
ZPOZ Človek človeku Lipovec    

Pripravujeme

Dátum podujatia:
14.09.2019
Obec Lipovec Vás srdečne pozýva na oslavy "Dňa obce Lipovec" ktorá sa uskutočnia dňa 14.septembra 2019 od 13.00 hod. v priestoroch Kultúrneho domu a jeho okolí.  Oslavy sa ponesú v duchu histórie a pripomenutia 645. výročia prvej písomnej zmienky o Lipovci.   Pre...

Najnovšie foto

Aktuálne počasie